31 05 2013

Little Mix, Erkek Arkadaşlarından Kıyafetler Çaldıklarını İtiraf

Little Mix, Erkek Arkadaşlarından Kıyafetler Çaldıklarını İtiraf |  görsel 1

 

Genç kızlar tarafından sevilen İngiliz müzik grubu Little Mix, 29 Nisan’da New York’taki Grand Central Terminal’de görüntülendi. Oraya bir röportaj için giden grup üyeleri yine tarzları konuşturmuştu. Ayrıca grup, yabancı bir dergi olan“Fashionista” ile moda üzerine bir röportaj yaptı. Yaptıkları röportajda modaya dair neredeyse her şeyi anlatan grup üyeleri, erkek arkadaşlarının kıyafetlerini çaldıklarını da itiraf etti.

Soru: X Factor’ı kazanmanızdan bu yana bir stilist grubuyla çalışmaya başladınız. Bu, tarzınızı nasıl değiştirdi?

Jade: Bence en başından beri asıl konu şu ki, biz tarzımızı koruduk ama sadece onu, stilistlerimizin de yardımıyla, biraz daha iyi ve biraz daha büyük hale getirdik.  Bencce bu bizi bir gruptan daha fazla bir araya getirdi.

Leigh-Anne: Ayrıca daha önceden tüm bu tasarımcıları tanımıyorduk. Stilistler gerçekten neyin iyi görüneceğini ve daha bir sürü farklı şeyi anlamamıza yardımcı oldu. 

Soru: Geçtiğimiz günlerde verdiğiniz bir röportajda stil ikonlarınızdan konuştunuz ve Kelly Kapowski ve Fresh Prince’ten bahsettiniz. 90′ların bu kadar çok sevdiğiniz şeyi ne?

Jesy: 90′lar renkli, eğlenceli, tam olduğumuz şey.

Perry: Üzerindeki desenleri seviyorum, yüksek belli kot pantolonları seviyorum, yüksek belli kot etekleri seviyorum, kırpılmış üstleri seviyorum ve annemle olan bebeklik fotoğraflarıma her baktığımda sadece onun giydiği şeylerin mükemmel olduğunu düşünüyorum. Annemin önceden giydiği kıyafetlere takıntılı durumdayım, belki o “şey” budur. 

Leigh-Anne: 90′lar çok havalı ve her şey için en iyi çağ. Televizyon şovları- Kenan and Kel, Sister Sister, Saved by the Bell. Ve yemekleri- Lucky Charms gibi. İngiltere’de artık bunları yapmıyorlar bile! Bütün her şey bununla ilgili.

Soru: Ayrıca Lil Wayne ve Perrie’nin babası gibi adamlara da hayran olduğunuzu söylediniz. Erkeklerin tarzının, sizin kendi tarzınıza etkileri ne?

Jesy: Erkek gibi giyinmeyi seviyoruz, tam olarak cici kızlar değiliz. Bol kot pantolonlar, bol üstler giymeyi; zamandan zamana biraz erkek gibi olmayı seviyoruz. 

Soru: Erkek arkadaşlarınızdan kıyafetler çalıyor musunuz? (Perrie One Direction’dan Zayn Malik ile, Leigh-Anne futbolcu Jordan Kiffin ile, Jade Diversity üyesi Sam Craske ile çıkıyor)

(Hepsi birden): Evet!

Jade: Bugün uçakta erkek arkadaşımın kazağını giyiyordum.

Leigh-Anne: Erkek arkadaşımın eşofmanlarını giymeyi seviyorum çünkü gerçekten çok havalılar. 

Soru: Ne giydiğinizi takip eden çok fazla Tumblr hesabı var. Hala genç olmanıza ve tarzınızla ilgili denemeler yapmanıza rağmen hayranlarınızın tarzınızı belgelemesi nasıl bir his?

Jade: İnsanların tarzımızı çok severek giydiğimiz her şeyi görmek istemesi ve aynı şeyleri alması çok pohpohlayıcı. Yani bizler sadece genç kızlarız ve bazen, bütün kızlarda olduğu gibi, doğru ve yanlış yaptığımız zamanlar oluyor. Little Mix’te olmanın eğlencesi de bu. Her zaan bir şeyler deniyoruz. 

Leigh-Anne: Bu, giymek istediğiniz şeyi giymekle alakalı. Ve eğer diğer insanlar bunları beğenmezse, günün sonunda bu onların problemidir. Biz her zaman giymek istediğimiz şeyleri giyiyoruz ve olay da bu.

Soru: Hayranlarınız tarzınızı nasıl etkiliyor? Çoğu sizinle aynı yaşta?

Perrie: Hayranlarınızın kendiniz gibi gibi giyindiğini ve aynı şeyleri alarak farklı şekilde giydiklerini görünce, bence bunu görmek büyük bir iltifat. İnsanlar giyiniş tarzımızı beğenirse bu harikadır, beğenmezlerse bunu yapmazlar. Ama bize göre moda, kendimizi ve kişiliklerimizi keşfetmemizin bir yolu ve bu yüzden bunun eğlenceli olmasını istiyoruz. Yani evet, hayranlarımızın bizim modamıza çok fazla yardımı oluyor. Çünkü onlar her zaman neyi sevdiklerini bilmemizi sağlıyor ve onların düşüncelerini öğrenmek gerçekten çok hoş.

Soru: Sahne tarzınızla mesai dışı tarzını arasındaki fark ne?

Perrie: Aman Tanrı’m, her gün tarzlaştırıldığımızda, bu yeterince telaşlı oluyor çünkü bizler bireysel tarzlara, bireysel zevklere sahip 4 genç kızız. Ama performans sergilediğimizde, bu tamamen yeni bir oyun oluyor çünkü aynı zamanda dans da ediyoruz. Yani hangi hareketleri yapacağımızı, nasıl bu hareketlere uyumlu olacağımızı düşünmek zorundayız. Çünkü ‘Wings’ çok eğlenceli ve neşeli bir şarkı, sonra da oldukça sert olan ‘DNA’i sergiliyoruz. Bu yüzden bütün şarkıılara uyumlu kıyafetlere ihtiyacımız oluyor. Bu yüzden performans kıyafetlerini edinmek zor olabiliyor ama bence şuan bunları ediniyoruz. 

Soru: Hiç, bir grup gibi görünmek için kendi bireysel tarzlarınızı kurban ettiğinizi düşündünüz mü?

Jesy: Asla. Günden güne, giyinmek istediğimiz gibi giyiniyoruz ve biraz eşleşmiş göründüğümüz tek zaman performans sergilediğimiz zaman. Ama bu sadece renkli bir tema, kıyafetleri tam anlamıyla eşleştirmiyoruz. 

Soru: 3 başka kadınla çalışmak hiç zor geldi mi? Hiç birbirinizin kıyafetlerini çaldınız mı?

Perrie: Hayır, çünkü çok farklıyız.

Leigh-Anne: Bizim hakkımızda iyi olan şey, hepimizin çok bireysel olmamız ve kendi tarzlarımıza sahip olmamız. Bu yüzden bir stilist buluşmasına gittiğimizde Alexis (stilistleri) bizim farklı raylarımıza sahip olmuş oluyor ve biz de kimin kim olduğunu öğreniyoruz. Böylece kıyafetler konusunda hiç kavgamız olmuyor.

Soru: Sizler, parlak saçlardan makyaja kadar güzellik konusunda gerçekten korkusuzsunuz. Güzellik konusunda yapmayacağınız bir şey var mı? 

 

Perrie: Saçımı siyaha boyamazdım.

Leigh-Anne: Saçımın rengini açmazdım, çünkü uzun süredir onu hiç boyatmadım ve bu çok güzel bir durum. Bu yüzden herhangi bir rengin ona dokunmasından korkuyorum.

Soru: Birbirinizin tarzı hakkında nelere hayransınız?

Jade: Oldukça cesur olmamıza hayranım. Çünkü bazen bizim giydiğimiz şeyleri giyebilecek çok fazla insan tanımıyorum, çünkü bunlar çok gürültülü kıyafetler. Bizler kocaman parlak bir limon ve ıhlamur kıyafetleri giyebilecek cesarete sahibiz.

(Jesy, Leigh-Anne, Perrie): Aw, evet. 

Soru: Hiç önceden giydiğiniz bir kıyafete bakıp “Tanrı’m, bunu giymemiş olmayı dilerdim” diye düşündünüz mü?

(Hepsi birden): Eveeeeeet. 

Perrie: Çok fazla, çünkü X Factor çok farklıydı. Performanslarımızı, seslerimizi ve onları doğru harmanlamayı çok fazla önemsedik ve nasıl göründüğümüzü önemsemedik. Bu yüzden herhangi bir şeyi giydik ve genelde bu son anda oluyordu. Herkesi gösteriye hazırlayan sadece bir stilist ve onun asistanı vardı, bu yüzden bu iş ‘Ne giydiğimizi önemsemiyoruz, sadece eğlenmek ve ortaya iyi bir gösteri koymak istiyoruz’ noktasına kadar geldi. 

Jade: Her zaman, baktığınz ve “Bunu giymesemiştim iyi olurmuş” dediğiniz fotoğraflar vardır.

Perrie: Çünkü moda gelişiyor ve trendler değişiyor, ama biz nasılsa trendleri takip edenlerden değiliz.

Soru: Hayranlarınıza nasıl bir tarz tavsiyesi verirsiniz?

Perrie: İçinde rahat hissettiğiniz şeyleri giyin, eğer siz severseniz başka kime ne? Öz güvenli olun, deneyin ve neler olduğunu görün!

Leigh-Anne: Bence bazen insanlar farklı olan, fırlayan ve eşsiz olan şeyleri sevmiyor, işte biz tam da bu şeyler gibiyiz.

Jesy: Kendinizi benimseyin! Bizler, başka insanlar için değil, sadece kendimiz için giyiniriz. Ve eğer siz kıyafetlerinizin içinde kendinizi rahat hissediyorsanız, önemli olan tek şey budur

 

Little Mix, Erkek Arkadaşlarından Kıyafetler Çaldıklarını İtiraf Etti

Little Mix, Erkek Arkadaşlarından Kıyafetler Çaldıklarını İtiraf Etti

Little Mix, Erkek Arkadaşlarından Kıyafetler Çaldıklarını İtiraf Etti

 

AYAKKABILAR DİKKAT ÇEKMELİ

 

0
0
0
Yorum Yaz